Product information "Hanging tealight jar "Lavender", glass, 12x12cm, 1 piece, transparent"
Hanging tealight jar "Lavender", glass, 12x12cm, 1 piece, transparent
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accent colour: | White |
|---|---|
| Accent material: | Jute |
| Colour: | Purple |
| Features: | SALE |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 16 |
| Outer carton quantity: | 16 |
| Packaging units: | 16 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11.8 cm |
| Width: | 11.8 cm |
| Height: | 12.4 cm |
| Weight OC: | 8.124 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars