Article number:10042462EAN:4007698647261
Hanger rabbit made of textile beige, brown, gray 3-fold, (W/H/D) 6x9x4cm
| IC / MC: | 12 / 192 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The hanger rabbit made of durable textile impresses with its versatility in the retail and decoration sector. With an appealing design in beige, brown and gray, it offers commercial buyers attractive margins and blends seamlessly into a wide variety of interior designs.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Textile |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 192 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 6 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 0.04 kg |
| Weight MC: | 0.58 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O095 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









