Article number:10044214EAN:4007698696450
Halloween gnome made of poly, 2-fold, colorful (W/H/D) 5x8x5cm
| IC / MC: | 12 / 72 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Halloween gnomes made of durable poly bring color and style to the assortment. Ideal for retailers and interior designers, they offer seasonal decoration options. Compact and appealing, they promote attractive margins in commercial environments through simple presentation.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight IC: | 1.66 kg |
| Weight MC: | 9.94 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W552 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









