Product information "Easter lettering with bunny ears to stand on, wood, 24x5x18cm, 1 piece, natural pink"
Easter lettering with bunny ears to stand on, wood, 24x5x18cm, 1 piece, natural pink
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Season: | Easter |
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 24 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 24 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight IC: | 0.844 kg |
| Weight OC: | 3.742 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
