Article number:10026123EAN:4007698049713
Deer sitting made of poly gray 2-fold, (W/H/D) 10x9x5cm
| IC / MC: | 4 / 72 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the sitting deer made of durable poly, mottled gray, perfect for retailers and interior designers. With its compact dimensions (10x9x5cm), it offers versatile decoration options, is easy to present and ensures an attractive margin in sales. Ideal for tasteful displays.
| Color: | Grey |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 0.6 kg |
| Weight MC: | 11.3 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W239 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











