Article number:10024679EAN:4007698032531
Decorative ceramic plate rabbit white (W/H/D) 15x14x15cm
| IC / MC: | 8 / 16 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The white ceramic plate "Decorative plate rabbit" combines durable quality with an appealing design and offers retailers versatile presentation options. Perfect for shop windows and sales areas, it increases the attractiveness of your product range and supports interior designers with stylish design concepts.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 16 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 15 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 0.4 kg |
| Weight MC: | 7.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O039 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









