Art.Nr.: 10061118
EAN: 4004942017047
Chicken operation
W114 × H80 × D148 mm

Product information "Chicken egg, natural, 5cm, 6 pcs/pack, white"
Chicken egg, natural, 5cm, 6 pcs/pack, white
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Features: | SALE |
|---|---|
| Season: | Easter |
| Inner carton quantity: | 32 |
| Outer carton quantity: | 16 |
| Packaging units: | 32 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 14.8 cm |
| Width: | 11.4 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight OC: | 1.44 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars