Article number:10013118EAN:4007698131180
Ceramic fragrance lamp, stove with jug in gray/blue, W12 x D12 x H17 cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 19/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made from high quality ceramic, the fragrance lamp combines stylish design with functionality, ideal for retailers and interior designers. The robust construction ensures durability, while the appealing gray/blue design is versatile for use in professional environments. Enhance your retail space with a timeless piece.
| Akzentfarbe: | Blau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Blue |
| Hauptfarbe: | Blau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 1.17 kg |
| Weight MC: | 14 kg |
| Shipping pallet: | 2 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W154, W553 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











