Article number:10040298EAN:4007698594084
Candle holder candy made of ceramic colorful (W/H/D) 9x5x5cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Colorful candle holder made of high-quality ceramic, ideal for stylish retail decorations. Durable and versatile, it provides interior designers and trade buyers with attractively designed display options to enhance the customer experience and add impact to retail spaces.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight IC: | 1.06 kg |
| Weight MC: | 12.67 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W448 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











