Product information "Candle holder antlers, poly, 17x16x6cm, 1 pc, cream"
Candle holder antlers, poly, 17x16x6cm, 1 pc, cream
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 2 |
| Outer carton quantity: | 36 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 17.2 cm |
| Width: | 15.4 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight IC: | 0.55 kg |
| Weight OC: | 10.596 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
