Article number:10027087EAN:4007698064808
Bunny made of poly brown, gray 6-fold, (W/H/D) 8x13x8cm
| IC / MC: | 12 / 72 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
Sold out for the current season.
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The rabbit made of poly in brown and gray impresses with its durable material, ideal for stylish retail decorations. Impress your customers with this versatile design object, which can be seamlessly integrated into a wide range of interior design concepts and optimizes your margins.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Brown |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight IC: | 1.27 kg |
| Weight MC: | 7.6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O082 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









