Article number:10029159EAN:4007698288358
Bunny made of poly blue 2-fold, (W/H/D) 15x40x13cm 16x33x13cm
| IC / MC: | 2 / 6 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
These adorable blue and brown polyresin bunnies are elegantly dressed with gold accents and are perfect for whimsical decorations. Ideal for home decorators and gift stores looking for durable, eye-catching pieces. They are suitable for retail and add timeless charm to any seasonal or themed collection.
| Color: | Blue |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 32.5 cm |
| Width: | 16 cm |
| Height: | 13.5 cm |
| Weight IC: | 2.033333333 kg |
| Weight MC: | 6.1 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O080 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










