Article number:10026725EAN:4007698061814
Bunny made of poly 6 assorted, brown/grey, (W/H/D) 7x10x7cm
| IC / MC: | 24 / 72 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the versatility of the Poly Bunny, ideal for retail and interior design. Durable and available in natural brown and gray tones, they offer an attractive margin and easy presentation benefits in any professional environment. Perfect for style and profitability.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 2.14 kg |
| Weight MC: | 6.41 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O082 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.















