Article number:10045233EAN:4007698725976
Vase flower decor made of glass, green (W/H/D) 15x13x15cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 3 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your store appeal with this green glass vase. Perfect for retail displays and interior design projects, it features durable, high quality glass and appealing floral design. Maximizes the visual experience of your customers and increases commercial success.
| Color: | Green |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Glass |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 3 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 15 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight IC: | 0.66 kg |
| Weight MC: | 7.92 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45233 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










