Article number:10046050EAN:4007698229016
Bear/deer Christmas decor made of poly beige 2 assorted (W/H/D) 9x17x8cm
| IC / MC: | 4 / 16 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 36/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the bear/deer Christmas decor in durable poly beige. Ideal for retailers and interior designers, it offers flexible decoration options and an appealing presentation. Benefit from its versatility and quality in commercial spaces for seasonal enhancement.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Beige |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 16 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 1.5 kg |
| Weight MC: | 5.98 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









