Article number:10028204EAN:4007698074838
Angel made of ceramic pink/pink, gray 3-fold, (W/H/D) 8x14x6cm
| IC / MC: | 3 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
High-quality ceramic angels in stylish pink and gray, ideal for retailers and interior designers. Durable and versatile, they fit seamlessly into decorative concepts and offer retailers attractive margins. Perfect for elegant shop windows and sophisticated environments.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 3 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight MC: | 10 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W314 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









