Article number:10043763EAN:4007698681999
Wooden Christmas hanger bear, 6-fold, colorful (W/H) 9x11cm on tree stand (W/H/D)35x57x12cm
| IC / MC: | 48 / 192 |
|---|---|
| PU: | 48 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add Christmas charm to your store with these handmade wooden bear tags. Colorful and durable, ideal for seasonal retail decorations. Encourage impulse purchases with an attractive display that can be easily integrated into any shop window. A highlight for interior designers and commercial shoppers.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | NEU |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Material: | Wood |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 48 |
| MC quantity: | 192 |
| Packaging units: | 48 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 0.4 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 1.58 kg |
| Weight MC: | 6.34 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W113, W263 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










