Article number:10045031EAN:4007698719098
Woman made of poly, in bathing suit, 2-fold, blue (W/H/D) 12x13x12cm
| IC / MC: | 4 / 16 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Woman in swimsuit with beach ball" made of durable poly resin offers retailers and decorators an appealing maritime theme. Ideal for accentuating sales areas and shop windows, it combines charming design with robust material - an indispensable highlight for any summer presentation.
| Akzentfarbe: | Blau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Blue |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Blau |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 16 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight IC: | 1.19 kg |
| Weight MC: | 4.75 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | ZZZ45031 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









