Article number:10038488EAN:4007698525071
Woman in swimsuit on diving board made of poly blue 2-fold, (W/H/D) 8x11x5cm
| IC / MC: | 6 / 96 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Increase the attractiveness of your store with the "woman in swimsuit on diving board". Made from durable poly, ideal for shop windows and stylish interiors. Perfect for commercial shoppers who focus on quality and design. Size: 8x11x5cm.
| Color: | Blue |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 0.73 kg |
| Weight MC: | 11.62 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N023 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










