Article number:10046317EAN:4007698237073
Winter house LED made of plastic Colorful (W/H/D) 18x33x15cm
| IC / MC: | 1 / 3 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 44/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The colorful winter house LED made of durable plastic is ideal for impressive shop window decorations. Its versatility in retail applications and easy handling thanks to the use of 2xAA batteries enable a profit-boosting presentation in every season.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Material: | Plastic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 3 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Depth: | 33 cm |
| Width: | 18 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 1.21 kg |
| Weight MC: | 3.63 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.













