Article number:10028279EAN:4007698075576
Wind light tree, star decor made of metal gold 2-fold, (W/H/D) 11x11x11cm
| IC / MC: | 4 / 72 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your sales area with the elegant lantern in gold. Made from durable metal, ideal for retail and interior projects. Design and function come together for effortless presentation and increased customer satisfaction. Ideal for seasonal decorations.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Gold |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 0.45 kg |
| Weight MC: | 8.14 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W152 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









