Article number:10035537EAN:4007698444792
Wind light leaves decor made of glass green (W/H/D) 9x10x9cm
| IC / MC: | 8 / 32 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The green glass leaf decor lantern (9x10x9 cm) combines stylish design with solid workmanship. Ideal for interior designers and retailers, its timeless decor and durable material increases the attractiveness of the sales area and also offers an attractive margin.
| Color: | Green |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 32 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 2.82 kg |
| Weight MC: | 11.26 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H111 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










