Product information "Wind chime, metal, glass, 24x1.5x64cm, 1 piece, yellow-green, @"
Wind chime, metal, glass, 24x1.5x64cm, 1 piece, yellow-green, @
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Inner carton quantity: | 4 |
| Outer carton quantity: | 16 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 62.4 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight IC: | 1.628 kg |
| Weight OC: | 7.07 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 30.05.2026 |
| Suitable for outdoor use: | Yes |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
