Article number:10043491EAN:4007698673932
Weihnachtsfigur Tropfenförmig mit LED aus Glas, Grün (B/H/T) 14x20x14cm Batteriebetrieb 3xAA nicht enthalten
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add sparkle to your retail space or project with the Drop LED luminaire. Made from durable glass, it offers a long service life and a 6/18 timer for energy-efficient lighting. Perfect for impressive window displays or atmospheric interiors.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Green |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | 10010521 – AAA Micro Stabbatterie |
| Depth: | 14 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight IC: | 0.57 kg |
| Weight MC: | 1.72 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W419 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










