Article number:10042726EAN:4007698654900
Vase with ceramic lips, white/pink/red (W/H/D) 11x17x11cm
| IC / MC: | 1 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The vase with lips made of durable ceramic offers retailers and interior designers an attractive margin thanks to its versatile range of decorative applications. Its modern design in white/pink/red attracts style-conscious customers and highlights any display in a commercial environment.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10.8 cm |
| Width: | 10.8 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 0.69 kg |
| Weight MC: | 16.56 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N055 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










