Product information
This elegant vase made of durable metal in beige is ideal for retailers and interior designers. Ideal for dried flower arrangements, it enhances any room concept and offers a robust, stylish decorative solution that can be integrated into the commercial environment in a variety of ways.
| Color: | Beige |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 16 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 19 cm |
| Weight IC: | 2.27 kg |
| Weight MC: | 9.07 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N027 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










