Product information
Tray with star decoration, metal, 36x14x15.5cm, 1 piece, natural-washed
| Features: | SALE |
|---|---|
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 36 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 15.4 cm |
| Weight IC: | 0.762 kg |
| Weight MC: | 3.414 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











