Article number:10024788EAN:4007698247881
Tractor money box made of poly, 2 assorted, W16 x D11 x H11 cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the "poly money box tractor", ideal for retailers and interior designers. Made from durable poly, these detailed tractors offer an attractive profit margin. Perfect for decoration or as a themed highlight in a commercial environment. Two designs provide variety in the range.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11.5 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 11.5 cm |
| Weight IC: | 0.33 kg |
| Weight MC: | 3.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | H434 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









