Article number:10045451EAN:4007698733315
Textile placemat, rabbits, yellow (W/H) 48x33cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
Sold out for the current season.
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The textile placemat "Bunny pair decor" combines vibrant colors with durable quality and is ideal for seasonal decoration ranges in retail. The detailed finish will delight discerning designers and promotes an attractive sales performance through simple presentation. Dimensions: 48x33cm.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Color: | Gelb |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Material: | Textile |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 1 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 33 cm |
| Weight IC: | 1.06 kg |
| Weight MC: | 12.67 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45451 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









