Article number:10019787EAN:4007698012571
Tealight holder set of 3 with decorative stones heart pendant made of wood white (W/H/D) 24x12x24cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Increase your sales area with our tea light holder set of 3. High quality wooden design with decorative heart pendants and stones, ideal for retailers and interior designers. Durable and versatile, perfect for sophisticated retail displays or stylish decoration. Dimensions: 24x12x24 cm.
| Color: | White |
|---|---|
| Material: | Wood |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 24 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight IC: | 0.92 kg |
| Weight MC: | 11 kg |
| Shipping pallet: | 240 |
| Set: | Yes |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W049, W212, W286, W431 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











