Article number:10045469EAN:4007698726317
Tea lights bunny made of magnesia, triple, purple/pink/yellow (W/H/D) 8x12x6cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
Sold out for the current season.
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Boost your retail appeal with this charming tea light holder made from durable magnesia. Perfect for interior designers and commercial buyers, it offers versatile decoration options and an attractive margin. Ideal for stylish presentations in any setting.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Magnesia |
| Color: | Purple |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Magnesia |
| Material: | Magnesia |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight IC: | 1.06 kg |
| Weight MC: | 6.34 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | ZZZ45469 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










