Article number:10036473EAN:4007698465667
Tapas set of 4, made of bamboo/ceramic natural/white (W/H/D) 39x4x8cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Expand your range with the durable tapas set of 4 made of bamboo and ceramic. Ideal for restaurants and stores, it offers timeless design and easy presentation. Benefit from high quality and attractiveness to delight your customers and increase your sales.
| Color: | White |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8.5 cm |
| Width: | 39 cm |
| Height: | 3.5 cm |
| Weight IC: | 0.61 kg |
| Weight MC: | 7.26 kg |
| Set: | Yes |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H374 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









