Article number:10043209EAN:8713619437939
Table lamp IP44 warm white LED incl. 80cm USB cable made of plastic, matt olive (W/H/D) 9x28x9cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Increase sales with the stylish IP44 table lamp in matt olive. Robust plastic guarantees durability, while the USB cable ensures design flexibility. Ideal for retailers and interior designers to integrate modern elegance into retail spaces or commercial interiors. Efficient LED technology maximizes profitability.
| Color: | Green |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Plastic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 27.5 cm |
| Weight IC: | 0.55 kg |
| Weight MC: | 6.6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N081 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.












.jpg?ts=1754998024?width=100)



