Article number:10037574EAN:4007698496425
Stand-up gnome on wooden base made of beige textile (W/H/D) 22x46x7cm
| IC / MC: | 6 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This beige display stand made of durable textile on a solid wooden base combines quality and attractive design. Perfect for the retail trade, its decorative accents attract customers, increase sales and create versatile, value-enhancing presentations in sales rooms and shop windows.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Color: | Beige |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Material: | Textile |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 46 cm |
| Weight IC: | 1.27 kg |
| Weight MC: | 10.18 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W918 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









