Article number:10054471EAN:4007698055677
Stand heart with candle holder made of metal on mango wood base silver, brown (W/H/D) 35x51x10cm
| IC / MC: | 1 / 4 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 31/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The stylish heart display stand (35x51x10 cm) combines durable metal with elegant mango wood. Ideal for retailers and designers, it offers versatile applications in the store or decor environment and increases sales potential and customer satisfaction with its appealing design.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Silver |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 4 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 35 cm |
| Height: | 51 cm |
| Weight IC: | 2.7 kg |
| Weight MC: | 10.8 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W082/H018 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









