Article number:10043691EAN:4007698679484
Snow globe Santa Claus Christmas motif made of glass/poly, 2-fold, colorful (W/H/D) 6x8x6cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Increase retail sales with our durable snow globe. The glass/poly material offers premium quality for attractive sales margins. Ideal for seasonal store layouts or as a festive decoration in commercial spaces. Size: 6x8x6cm.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | NEU |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 6 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight IC: | 1.78 kg |
| Weight MC: | 10.69 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W134 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









