Product information "Snow globe chimney sweep 2 motifs assorted, poly, 4.5x4.5x6.5cm, 1 pc, green"
Snow globe chimney sweep 2 motifs assorted, poly, 4.5x4.5x6.5cm, 1 pc, green
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 96 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4.2 cm |
| Width: | 4.2 cm |
| Height: | 6.4 cm |
| Weight IC: | 1.02 kg |
| Weight OC: | 8.678 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
