Article number:10023131EAN:4105640002028
Smokehouse assortment B Winter made of metal colorful 6-fold, (W/H/D) 6x7x6cm
| IC / MC: | 12 / 192 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Sortierung B Winter smokehouse made of robust, colorful metal impresses interior designers and retailers with its durable finish and versatile decoration options. An ideal product for attractive margins and appealing presentations in commercial environments, especially in winter.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 192 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 6 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight IC: | 0.5 kg |
| Weight MC: | 0.5 kg |
| Shipping pallet: | 3072 |
| Set: | Yes |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W120, W201, W564 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









