Article number:10041877EAN:5713582981807
Secret Santa door display accessory, fairy lights with light bulbs 6LED made of plastic colorful (H) 48cm battery 2xCR1220 included
| IC / MC: | 24 / 288 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your sales area with the colorful gnome door light chain. Robust plastic design, ideal for creative decoration concepts in retail and architecture. Efficient LED technology provides long-lasting, energy-saving lighting. Battery operation for flexible use in any commercial environment.
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Material: | Plastic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 288 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 0.2 cm |
| Width: | 0.2 cm |
| Height: | 48 cm |
| Weight IC: | 0.26 kg |
| Weight MC: | 3.17 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W535 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









