Article number:10040576EAN:4007698609566
Scent lamp made of ceramic white, gray, beige 3-fold, (W/H/D) 11x10x11cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The versatile fragrance lamp made of durable ceramic in white, gray and beige offers commercial shoppers aesthetic elegance for retail spaces. An ideal decorative piece for interior designers with attractive retail margins. Perfect for professional environments with an emphasis on quality and style.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 3.3 kg |
| Weight MC: | 13.2 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W331 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









