Article number:10041428EAN:4007698620967
Scent lamp gingerbread figure decor made of ceramic brown (W/H/D) 10x11x10cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 23/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Charming brown ceramic lamp with gingerbread cut-outs. Perfect for holiday decorating and with its festive appeal, it is ideal for seasonal retail displays. The robust design ensures longevity and offers high margin potential for gift stores and DIY stores.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Brown |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 1.78 kg |
| Weight MC: | 10.69 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W517 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.












