Article number:10040133EAN:4007698588618
Santa Claus with gift, star made of poly red 2-fold, (W/H/D) 4x17x4cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your retail space with this durable Santa Claus made from high quality poly. Ideal for retailers and interior designers, it combines timeless design with practical size to create versatile decorative accents and complement your products profitably.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Red |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4.5 cm |
| Width: | 4.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 0.95 kg |
| Weight MC: | 11.38 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W441 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










