Article number:10044278EAN:4007698697327
Santa Claus with deer/Christmas tree made of wood, green/brown (W/H/D) 17x29x6cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made of high-quality wood, this Santa Claus with deer and Christmas tree (17x29x6 cm) impresses with its durability and timeless design. Ideal for retail and professional decorations, it offers versatile applications and an attractive margin for commercial buyers.
| Color: | Green |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Wood |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 29 cm |
| Weight IC: | 1.39 kg |
| Weight MC: | 5.54 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ44278 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









