Article number:10023528EAN:4007698029050
Sailing boat made of metal, mango wood silver, brown (W/H/D) 27x21x8cm
| IC / MC: | 4 / 16 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the sailboat made of robust metal on warm mango wood, ideal for retailers and interior designers. Its durable construction and stylish appearance offer profitable added value as a decorative highlight in retail spaces or professional environments. An eye-catcher with strategic business potential.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Silver |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 16 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight IC: | 2.04 kg |
| Weight MC: | 8.16 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A012 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.














