Article number:10045324EAN:4007698728694
Porcelain parrot vase, 4-fold, yellow/pink/green/blue (W/H/D) 5x16x5cm
| IC / MC: | 8 / 48 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
Pre-Order
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The porcelain parrot vase in vibrant colors offers retailers and designers versatile decoration options. Its high-quality finish guarantees durability and an attractive presentation, ideal for shop windows and interiors, increasing aesthetic appeal and sales opportunities.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Color: | Gelb |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Material: | Porcelain |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 16 cm |
| Weight IC: | 1.41 kg |
| Weight MC: | 8.45 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | zzz45324 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










