Article number:10010600EAN:4007698106003
Poly wedding car money box, W16 x D7 x H9 cm
| IC / MC: | 1 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "wedding car" money box made of durable poly adds a charming decorative element to your range. Ideal for retailers targeting discerning customers and interior designers who appreciate stylish details. Benefit from high demand and easy presentation in the range.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | White |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 16 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 0.167 kg |
| Weight MC: | 8 kg |
| Shipping pallet: | 768 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H485 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









