Article number:10036451EAN:4007698465223
Pocket warmer bear, moose decor made of plastic colorful 2-fold, (W/H/D) 9x9x1cm
| IC / MC: | 32 / 128 |
|---|---|
| PU: | 32 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
For retailers and interior designers: The colorful pocket warmer made of durable plastic impresses with its attractive design and versatile applications in sales and decor. Benefit from high profitability and simple presentation. Ideal for seasonal collections and gift items. Dimensions: 9x9x1 cm.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Plastic |
| IC quantity: | 32 |
| MC quantity: | 128 |
| Packaging units: | 32 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 1 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 2.11 kg |
| Weight MC: | 8.45 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W268 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









