Article number:10045253EAN:4007698726508
Plastic bunny ears, flocked, green (W/H/D) 16x26x5cm
| IC / MC: | 1 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
These flocked bunny ears made of durable plastic are ideal for window dressing and store decoration. Their modern design offers interior designers and retailers a wide range of applications and attractive margins to maximize the customer experience.
| Color: | Green |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Plastic |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 16 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight IC: | 0.79 kg |
| Weight MC: | 4.75 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45253 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











