Article number:10023940EAN:4007698239404
Placemat in gray-mottled plastic, W45 x H30 cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The gray placemat made of durable plastic (W45 x H30 cm) combines robust design with simple elegance. Ideal for retailers and interior designers to enhance commercial spaces, it provides an easy to clean, stylish addition to your product range and promotes high customer satisfaction.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Color: | Grey |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Material: | Plastic |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 30 cm |
| Width: | 45 cm |
| Weight IC: | 1.03 kg |
| Weight MC: | 12.45 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A045 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









