Article number:10042385EAN:4007698644918
Pig in love made of poly, 2-fold, pink (W/H/D) 10x16x9cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Ideal for retailers and interior designers: The "pig in love" duo made of poly combines durability and charming design. Perfect for decorations in stores and restaurants, it offers versatile applications and attracts customers - a profitable added value for your product range.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 16 cm |
| Weight IC: | 2.68 kg |
| Weight MC: | 10.7 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N055 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









